| TheMangle201 a întrebat:

Hey,TPU!
Va rog frumos dati-mi si mi-e un site de unde pot lua programe de facut desene animate!
Eu stiu multe siteuri dar nu sunt bune si speram ca ma puteti ajuta sa gasesc
Va rog!

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Programe de facut desene animate?! Ce intelegi tu prin asta? animatii flash? animatii cum sunt desenele de la televizor? Poti folosii Adobe flash professional, dar desigur trebuie sa platesti pentru varianta complete, dar nu cred ca-ti va iesii sa creezi un "desen animat" deoarece nu e asa simplu.