| Alecsandrrra a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Vreau sa sterg un videoclip de pe Youtube, dar nu pot.Am dat la Manager Video si nu stiu de ce, nu imi apar videoclipurile pe care le-am postat.Va rog sa-mi spuneti de ce nu apar, sau daca pot sa sterg acel videocplip si in alt mod.Dau FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| zuzualina a răspuns:

Http://support.google.com/youtube/bin/answer.py?hl=ro&answer=55770

Dai click pe my videos bifezi videoclipul respectiv dupa care dai la Actions si dupa aia delete.

| Alecsandrrra explică (pentru zuzualina):

Stiu cum se sterg videocplipurile, problema este ca nu imi apare la Manager Video si nu stiu de ce.

| zuzualina a răspuns (pentru Alecsandrrra):

Nu îți sunt șterse clipurile de la Youtube?

| Alecsandrrra explică (pentru zuzualina):

Nu...daca le caut pe youtube, le gasesc, dar daca le caut la Manager Video nu sunt

| Alecsandrrra explică (pentru zuzualina):

Dar videoplipul pe care vreau eu sa il sterg este postat acum 1 an...deasta nu-mi apare?

| zuzualina a răspuns (pentru Alecsandrrra):

Normal ar trebui să apară...
Dă-mi puțin adresa contului.

| zuzualina a răspuns (pentru Alecsandrrra):

Nu cea a clipurilor (asta îți arată ție clipurile tale), aceea din dreapta, de la contul meu (youtube.com/users/... ceva de genul)

| zuzualina a răspuns (pentru Alecsandrrra):

1. Nu apare niciun clip
2. Data înscrierii e ianuarie 2013, nu are cum să fie de acum un an. sad

| Alecsandrrra explică (pentru zuzualina):

Eu mi-am facut cont pe youtube anul trecut si eu am pus 2 videoclipuri...chiar nu stiu de ce nu apare... sad

| Alecsandrrra explică (pentru zuzualina):

Problema e ca acel videoclip pe care vreau sa il sterg este cu o prietena de-a mea si s-a suparat tare ca am pus acel videocplip...si trebuie sa fac cumva sa il sterg...

| zuzualina a răspuns (pentru Alecsandrrra):

Nu apare niciun clip. Poate e pus pe privat.

Alexandra Manolache
Data înscrierii: 26.01. 2013
Ţara: România

13 răspunsuri:
| xVictor a răspuns:

Se vede ca esti blonda rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))