| 123454321 a întrebat:

vreau păreri despre acest notebook as vrea sa îl achiziționez. Și vreau sa știu dacă e bun, merita cumpărat dacă da de ce dacă nu merita de ce. Funda la răspunsul cel mai bun
Tip procesor: Intel Core i7
Model Procesor: 4510U
Comunicatii:
Wireless: Wi-Fi 802.11 b/g/n
Bluetooth: 4.0
Software:
Sistem de operare: Free DOS
Display & Video:
Diagonala LCD: 15.6``
Capacitate memorie video: 2 GB
Tip Placa video: Dedicata
HDD & RAM:
Tip HDD: SATA, 5400 rpm
Capacitate HDD: 1 TB
Memorie RAM standard: 8 GB
Multimedia:
Webcam: Da
Altele:
Culoare: Black
Tip laptop: notebook
Alimentare:
Baterie: Lithiu-Ion, 4 celule

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Sissemul operativ si bateria nu imi plac. in rest, in functie de pretul ce il are, poate fii o buna achizitie sau nu. spun asta deoarece sistemul operativ se poate schimba, iar bateria are o viata utila aproximativa de cel mult 2 ani, deci, o sa trebuiasca sa il tii conectat non stop la curent.