| LouannaCutiepie a întrebat:

Hey TPU!

Vreau sa imi pun un channel art la canalul de YouTube. Imi zice ca am nevoie de nu stiu ce marime, in fine. Am pus coperta cu marimea corespunzatoare, dar apoi imi taie din poza. Problema este ca eu am nevoie de toata poza. Ce pot face pentru a avea poza intreaga ca si channel art?

Răspuns Câştigător
| Eu_Mickutzu_1993 a răspuns:

Asa am si eu dar iti dau un sfat urareste acest tutorial facu t de mine ca sa redimensionezi poza in paint sigur ajuta uite si intelegi si scuze ca nu puteam sa vb dar nu stiu unde eara micul. link:http://youtu.be/obX6c8Tq9jg si dai si tu un subs ca ajuta

1 răspuns:
| Flaviucu a răspuns:

Daca ai sti sa o modifici, sa o faci mai mica dar nu ca marime ci ca poza, sa fie un fel de "unzoom".