| aalleexxyyaa a întrebat:

zice-ti va rog cum sa-mi bag in lista de mess un ID nou? Adice pe yahoo online? pe net?

Răspuns Câştigător
| nutu222 a răspuns:

Paii....presupunand ca ai yahoo mess 11 intrii p mess si sus in stanga [dar nu prea sus] este un omuletz cu un plus apesi acolo si scrii numele next si gtaa... funda?

12 răspunsuri:
| BCoMichael a răspuns:

Este un omulet cu un plus, apesi acolo, scrii id-ul, next si gta! Funda?big grin

| anonim333 a răspuns (pentru BCoMichael):

Sa nu ii dai lui funda deoarece vorbeste urat.Acum vb cu aalleexxyyaa cand spun asta, m-a facut in foarte multe feluri la o intrebare de-a mea. Nu stiu cati ani are dar nu vorbeste frumos deloc.

| aalleexxyyaa explică (pentru anonim333):

OK mersi ca mi-ai zis nu am sa-l bag in seama. si iti multumesc pentru raspunsul la intreabarea mea. :*

| anonim333 a răspuns:

Daca vorbesti urat.

| BCoMichael a răspuns (pentru anonim333):

Eu nu vorbesc asa de obicei! crying Doar atunci cand sunt nedreptatit foarte rau

| anonim333 a răspuns (pentru BCoMichael):

Pai nici eu nu vreau sa te jignesc, dar nu vreau sa neidreptatesc pe nimeni, am dat funda asa pentru ca m-a ajutat acel raspuns.

| BCoMichael a răspuns (pentru anonim333):

Ok, dar nu mai influenta decizia altora! Nu e corectwinking

| anonim333 a răspuns (pentru BCoMichael):

Bine, de acum nu mai fac, ok?

| anonim333 a răspuns (pentru anonim333):

Si scuze ca intreb, dar cati ani ai?

| anonim333 a răspuns (pentru BCoMichael):

Cati ani ai?

| BCoMichael a răspuns (pentru anonim333):