| EmiliaSd88 a întrebat:

Heyy TPU, in toamna as vrea sa imi iau un laptop intre 15 si 20 milioane, imi puteti sugera unul? Nu il vreau pentru jocuri, mai mult imi trebuie pentru proiecte. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| FlorynFlOo a răspuns:

Eu zic in felul urmator: Asteapta pana in toamna ca pana atuncea apar altele. Daca ai timp te duci si iti iei Laptopul de Black Friday si iti iei unu de 40 milioane cu numai 20 milioane. Inainte de Black Friday cu 2 zile te uiti pe eMAG, altex etc. Si alegi unul iar de Black Friday il cumperi. Dar ai grija caci calculul de acasa nu corespunde cu cel din targ. Funda plz?

| EmiliaSd88 explică (pentru FlorynFlOo):

La ce ai vrut sa te referi in ultima fraza?

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pana in toamna mai e timp. Nu are sens sa recomandam acum pentru ca o sa se schimbe stocurile, preturile, modelele etc.

| Seby90 a răspuns:

Un i3 / i5 cu placa video din procesor si cam 8gb ram, pune si un ssd. Iti sugerez sa cumperi unu mai ieftinut, cu un procesor puternic, si doar 4gb ram. HDD-ul il poti adapta si sa il faci extern iar locul il acoperi cu un SSD, mai adaugi 4gb ram si ai racheta. Bugetul sigur va fi suficient.

| MrAnonym a răspuns:

Eu am un Toshiba c855 si lucreaza perfect.Merg jocuri de 2gb video.

| Revendicated a răspuns:

Hey este bun, Apple, Hp, si Toshiba, la revedere

| attila1997 a răspuns:

Eu zic ca acesta este pefect :D http://www.cel.ro/......erp-l/poze

| Deffike a răspuns:

Uite un laptop bun si ieftin. :]
P.S.: De pe site-ul asta achitizionez si eu produse si pot spune ca sunt de calitate.
http://www.pcgarage.ro/......x-black-1/