| Cezy_3772 a întrebat:

Hi all! Am nevoie de un program cu care sa pot face poze la video! Adica... in timp ce filmuletul de deruleaza eu sa am posibilitatea de a face poza. Eu am avut un program de aces gen... si am fost foarte multumita! Dar din pacate a trebui sa-mi scimb windowsu si. nahh asta e! dau funda mare mare! :X

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Poţi încerca cu print screen şî apopi să salvezi imaginea cu paint-ul sau orice editor de poze ai laîndemâă şi ventual dacă vrei o poţi converti on line aici:http://www.online-convert.com/ în orice format preferi.Succese şi sper săîţi fie de folos

Răspuns utilizator avertizat
| nutepriveste21 a răspuns:

Un program clasic,,, power dvd''. Intri la :configuration->player setting->advanced->capture to file. Aici setezi dimensiunea, formatu si locul unde salvezi fotografia.Descarca o versiune mai noua pentru a suporta mai multe formate video.Succes!