| Lovelykat a întrebat:

Hi.Am si eu o problema in legatura cu messenger-ul.Deci cand vreau sa ma loghez spune ca nu sunt conectata la internet, desi sunt. Pot sa intru pe facebook, youtube, etc.Stiti ce poate avea? Cum pot face sa ma loghez din nou?[Fara raspunsuri la vrajealayawn]

Răspuns Câştigător
| demoliciouss a răspuns:

Au ei vreo problemawinkinge serveru incarcatwinkingsi mie mi s-a intamplat la felwinking:*

15 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Sunt serverele cazute. Asteptati pana isi revin.

| AlexCrb a răspuns:

Cel mai probabil se lucreaza la servere, baze de date si porturi de conectare. Incearca sa te conectezi prin mail sau meebo/ebuddy. Problema o sa se rezolve curand!

| MyMindRules a răspuns:

Si mie'mi face la fel.thinking

| davidtm a răspuns:

Si la mine face asa si in momentu asta.

| Andrey29 a răspuns:

Salut! Da, nici mie nu imi merge au ceva probleme cu serverul.

| Adelinnaa a răspuns:

La toti se intampla iar nimeni nu cred ca stie ce are poate pentru ca sunt prea multi logati

| CosmiNeeel a răspuns:

Problema de pe messenger se va rezolva curand, pana atunci puteti intra pe messenger de pe siteurile Meebo sau WebMessenger.

| Bailey a răspuns:

Si la mine face la fel exact acum. ii trece stai linistita. e de la servere. Si ope mine ma enerveaza si am pus aceeasi intrebarewinking

| Bizantino a răspuns:

Tocmai din acest motiv am intrat si eu pe TPU, nu imi merge si nici sa ma conectez pe mess de pe meebo nu reusesc, banuiesc ca auc ei de la yahoo o problema cu toate ca mail-urile pot sa mi le citesc thinking, funda...big grinbig grin

| ღℓαυяєТтα a răspuns:

:O Asta mi se intampla si mie, as vrea si eu sa stiu.

| Lovelykat explică (pentru ღℓαυяєТтα):

Deci e posibil sa fie o cadere de conexiune? Fiindca la ceilalti din lista mea le merge mess-ul pe calculator.Am vazut pe mobil.

| Iullianna a răspuns:

Asta mi se intampla si mie destul de des.eu imi scriu id-ul si parola de mai multe ori pana reusesc sa intru

| Naygel a răspuns:

Incerca sa folosesti http://www.trillian.im/ este un fel de mess numai ca are si yahoo pe el si facebook s.a. e mai bun pentru ca nu are cerinte asa de mari ca mess-ul de la yahoo si manac foarte putin la procesare :)

| belabel1 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema...i-am dat proxy si a intrat desi foarte greu.nu mai am avatar si nici nu merge sa-l schimb! am iesit din nou si i-am resetat conexiunea dar nu mergea asa ca i-am dat din nou proxy. poate o fi de la yahoosadx(

| Claudiu_Piesciuc_1996 a răspuns:

Dezinstaleaza Antivirusul si da la Control panel La firewall protect... intra acolo si da la oprit... Bafta sper sa iti mearga