| Shuellen a întrebat:

Hi! As vrea si eu mai multe jocuri gen Mmorpg dar tot in genul metin2 sau 4story dar cu o grafica macar asemanatoare sau mai buna daca se poate. Daca doriti puteti sa-mi lasati si link-ul de unde il pot downloada.Thank you!:angrydau si fundita)

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://bestonlinerpggames.com/

| ELEMENT3110 a răspuns:

Free Realms

| Moon4Lord a răspuns:

Eu iti zic sa te lasi de metin si sa te joci Dragon Nest SEA e cel mai tare joc ai 18 skilluri in bară + combinații are grafici super, poti face pana la +6 fara sa iti distruga itm sunt 6 classuri(Warrior,Archer,Academic,Cleric, Kali, Sorceress) si classurile astea se impart in 2 si inca 2, Warrior--> Swordmaster sau Mercenary
Mercenary:
Destroyer sau Barbarian
Swordmaster:
MoonLord sau Gladiator
la fel si la celelalte class-uri, cresti foarte repede față de metin, max lvl 60, FUNDA? site: dn.cherrycredits.com

| AnnePanda a răspuns:

Uite parerea mea, tu faci cum vrei. Un joc cu grafica foarte buna e Guild Wars 2. Si as zice ca e la un pret mic. S-a lansat de curand. ERA la reducere, acum nu mai e, dar tot merita.
Ar mai fi Dragonica, Micro Volts [ dar e shooter ], Spiral Knights.

| RobitzZzul a răspuns:

Nu vrei sa joci 4story?
daca vrei poti sa joci cu mine...ma numesc zDeep
id:robi_robert8
ma contactezi daca te hotarasti sa joci

| dragos1dragos a răspuns:

Pai ai putea sa joci wartune, runes of magic,aion,perfect world, Allods, Age of Canon, Nadirim, Broken realm cam atat stiu sper sa te ajute. Funda plzzzzzzzzzz