| Lady a întrebat:

Hi!`.happy

Ce parere aveti despre telefonul nokia 1680?happy

Are cablu de date?thinking

astept raspunsuri.big grin

>big grin

4 răspunsuri:
| Arianna$ a răspuns:

Da are, dar trebuie sa ti-l cumperi. Daca nu poti sa iti iei Bluetooth si il conectezi la calculator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lolllllllllhappy
te rog nu-ti lua!
si eu mi-am luat si acum regertsad. dar mi-am lluat un Express MUsiksi e foarte tare:X
deci.schimba-ti parerea din partea mea big grinhappy

| buzz_3237 a răspuns:

E un telefon bun... daca nu ai prea multe asteptari de la el. Adica slot de card nu are, bluetooth nu are, memorie interna nu prea. Deci un telefon simplut. Iar cablu de date iti poti cumpara. Se gaseste, si e in jur de 30 de lei.