| raluca750 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar cablu de date pentru nokia 1680. credeti ca este bun? dau fundita! tongue

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Lawrence a răspuns:

Daca ai bluetooth la telefon poţi să-ţi iei o placă bluetooth. E mai uşor si de folosit şi se poate folosi la ori ce fel de telefon care are bluetooth.

| OanaG a răspuns:

Da

| sTeFaN_2897 a răspuns:

Cablul de date este bun daca iti trebuie. Daca nu, nu este bunbig grin. Totusi, nu iti recomand sa iti cumperi cablu de date(USB). Tinand cont ca telefonul tau nu are bluetooth, ramai doar la alternativa cu cablu de date. Deci, go for itwinking