| NBieber a întrebat:

Hiihappy. As vrea sa imi cumpar un nou telefon si cred ca alegerea mea ar fi un LG Cookie Fresh pe mov.Nu stiu pe nimeni care sa il aiba si cu care sa impartasesc idei in legatura cu acest telefon.Eu as vrea in special sa pot asculta muzica la el fara probleme(adica sa se auda destul de tare si sa pot asculta la fel de bine si cu si fara casti) sa aiba teme si o camera destul de buna.As vrea sa stiu ce credeti voi, s-ar incadra in dorintele mele? Multumesc tuturor.

Răspuns Câştigător
| AdnanaMedeea a răspuns:

Eu am LG Cookie simplu, nu Fresh, dar nu cred ca e mare diferenta, nu? Muzica si la volumul 1 se aude tare ( e pana la 30), se aude bine, teme nu are ( din cate stiu nici un LG nu are teme), iar camera are 3 mega. Mie imi place foarte mult si sunt multumita de el. Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| pitikaaa a răspuns:

Cu siguranta!
Are camera foto de 3 megapixeli, merge volumul incat nu poti suporta la maxim cu castile(iti recomand sa nu incercibig grin)
Succes!
P. S.:imi place movul:Xbig grintongue

| alinsov a răspuns:

De cati bani dispui? eu zic sa te mai gandesti cookie nu e chiar asa de reusit

| NBieber explică:

Pai.La mine niciodata nu a fost problema de baniilaughing. Dar camera este de 2 happy. Si chiar ma bucur ca are nivel la player pana la 30winking. Thx:*