| oranya a întrebat:

Vreau sa imi schimb telefonul. As prefera sa aiba radio, memorie mare, tri band, sa se auda bine in apeluri, sa se auda bine muzica si in casti, sa aiba o camera destul de buna, bluetooth si eventual sa tina bateria. Optional browser bun pentru net. Ce telefoane se pot incadra si ce ma sfatuiti? Marca pe care o prefer e Samsung, dar sunt deschisa oricaror sfaturi. Ms.

4 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Buna.
Eu am Nokia 5310 Express music
si are toate ce ai spus tu mai sushappy
este foarte bun
sunt multumita de elbig grin
si am primit si boxa la elhappy

| ctnbaiat a răspuns:

Eu an Sony Ericsson w902 si e destul de bun, eu sunt multumit de el.http://cellphones.techfresh.net/......alkman.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung corby txt eu il am si sunt foarte multumita de el si are caracteristicile de mai sus :X

| ColorixCloud a răspuns:

Pai so Nokia expres mussic este foarte bun ca am avut... dar de preferat samsunt iti recomand samsunt corby.ca am si eu de aia si e ff bun si are mai toate cele precizate mai sus