| MxR a întrebat:

Http://olx.ro/oferta/aparat-foto-nikon-coolpix-l120-ID5F 48E.html Ce parere aveti de acest aparat?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Sincer - mi se pare cam scump. Dar ca aparat, e OK.

| MxR explică (pentru mihai69):

Crezi ca mi se potriveste? Sunt incepatoare, ma pasioneaza fotografia si vreau sa fac poze asa pentru mine la evenimente locale. nu sa ma implic momentan intr-o cariera. Aparatul cica este ca nou si nu are niciun defect. nu l-am vazut momentan, inca ma decid

| mihai69 a răspuns (pentru MxR):

Da; e un aparat bun la multe. Dacă e în stare bună, sigur o să fii mulțumită cu el.