| Ciobanu_Gabi_1990 a întrebat:

Http://www.altex.ro/......s-free-dos Ce parere aveti despre acest laptop?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Daca il iei pentru navigare pe net, filme, muzica, etc in general multimedia, este foarte bun! happy

Bft!

| Ciobanu_Gabi_1990 explică (pentru Jipa95):

Ma gandeam sa-i mai adug vreo 4 GB ram

| Jipa95 a răspuns (pentru Ciobanu_Gabi_1990):

Nu vezi ca are decat un slot pentru memoria ram? Ca sa-i maresti memoria ram, trebuie sa-i scoti placuta de 2gb, si dupa preferinte, poti adauga o placuta de 4-8gb maxim. Dar memoria ram nu te va ajuta deloc in jocuri, mareste un pic memoria video, dar nu este un laptop de jocuri. Daca faci mai multe chestii in acelasi timp pe el, pune-i o memorie de 4gb..pentru laptop-ul ala e mai mult decat suficient.

Bft!

| Ciobanu_Gabi_1990 explică (pentru Jipa95):

Ba d-asta vreau sa-i pun de 4Gb