| Eduard619 a întrebat:

Http://www.emag.ro/......E2GWNBBBM/
Ce parerea aveti de laptopul urmator este o investitie buna?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Gaming? Se poate si mai bine: http://bit.ly/11cdEBI
Poti sa folosesti voucherul 6WXBQPKQ daca vrei o reducere de 1% la pcgarage.
Revenind la subiect, in gaming, ce am pus eu mai sus, e mai performant, cu destul de mult...
Plus ca primesti si un rucsac pe gratis(tot Lenovo).
Si daca e sau nu o investitie buna, e decizia ta. Daca il iei sa il pui in vitrina, nu e o investitie buna.
Nu e o investitie buna nici daca vrei gaming, si in loc de desktop preferi un laptop.

| Eduard619 explică:

Frate eu intreb de un laptop intre 30-35 mil pentru gaming si tu mi dai pe ala?laughing

| stroedaniel13 a răspuns:

Este un laptop foarte bun in special datorita procesorului I7 care functioneaza extrem de bine.

La capitolul RAM sta foarte bine cu cei 6gb

Placa video nu e cine stie ce. sa zicem ca este o placa video normala care nu iese cu nimic in evidenta.

Te sfatuiesc sa te uiti si peste acest laptop: http://bit.ly/19iLCt6 chiar daca are procesorul putin mai slab compenseaza prin placa video care este mult mai buna.

Răspuns utilizator avertizat