| CosminT a întrebat:

Http://www.emag.ro/......--pHT355SD Sistemul acesta merge pus la PC?
Daca se poate de ce am nevoie?

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Da, se poate conecta. Vad ca scrie ca suporta intrare Jack de 3.5 mm ceea ce este exact ca mufa care iese din calculator catre boxe/casti. Deci iti trebuie un cablu Jack 3.5mm tata-tata, si iti va merge cu siguranta: http://goo.gl/mg4rj.
Succes si... frumos sistem;)

2 răspunsuri:
| ill_9239 a răspuns:

Cred ca se poate acolo zice Conectori:USB

| Cosmin19931102 a răspuns:

Ce setari trebuie sa fac la pc sa pot sa aud in toate boxele? pentru ca nu functioneaza decat 2 sateliti si subwoferul.