| Razviiiiiiiiii a întrebat:

Http://www.pcgarage.ro/......pus-black/ Am gasit acest laptop si la sistem de operare scrie Linpus. Pot sa schimb sistemul de operare si sa pun Windows 7? Eu cred ca merge dar vreau o confirmare.

4 răspunsuri:
| imaqtpie a răspuns:

Da poti.

| IulianP a răspuns:

Binenteles ca poti pune windows. Laptop-ul este OK, dar singurul dezavantaj este ca are doar 1 an garantie.
La ce vei folosi laptop-ul?
Ce buget ai?
Ai nevoie de mobilitate?

| Razviiiiiiiiii explică (pentru IulianP):

Bugetul este pana in 2000 si laptop-ul vreau sa il folosesc la ascultat muzica, sa vad filme, sa stau pe internet...si alte lucruri big grin.

| IulianP a răspuns (pentru Razviiiiiiiiii):

Uite un Dell cu 2 ani garantie, CPU i3, 4GB RAM, o placa video dedicata(asta daca vrei si ceva jocuri pe el): http://bit.ly/Iwhclu
Are un pret foarte bun, deoarece costa vreo 2500ROn acum ceva timp.
Eu zic sa sari pe el.