| Name99999 a întrebat:

Http://www.pcgarage.ro/......1gb-black/ m-ar interesa sa stiu daca ruleza jocurile fifa 12, fifa 13 si gta IV

Răspuns Câştigător
| TrickThis a răspuns:

Fifa 13 ruleaza si un laptop fara placa video dedicata, cu una integrata, din seria Intel Sandy Bridge cu hd graphics de la 1000 in sus.
GTA 4 e mai complex si-ti trebuie video dedicat, asa ca e bun laptopul pe partea asta. Ce e naspa la el e ca are doar un slot de RAM, din specificatiile pcgarage.ro.

3 răspunsuri:
| MikeAlexis a răspuns:

De banii aia esti sigur ca nu vrei un desktop?

| K0sti a răspuns:

Ruleaza.