| Avram_Alex_1997 a întrebat:

Ce parere aveti despre laptopul Asus X55VD-SX046D ( http://www.pcgarage.ro/......1gb-black/ )?
Accept si alte recomandari de laptopuri folosite in activitati multimedia si putin gaming ( cam 1-2 ore/zi )

Răspuns Câştigător
| Cameleonnn a răspuns:

Aici poţi găsi mai multe modele.Modelul tău e bun. Dacă ai buget il poţi lua pe primul ala cu 8gb ram. Sper că ţi-am fost de folos.

1 răspuns:
| Cameleonnn a răspuns (pentru Cameleonnn):

Aici poţi găsi mai multe modele.Modelul tău e bun. Dacă ai buget il poţi lua pe primul ala cu 8gb ram. Sper că ţi-am fost de folos.