neluL
| neluL a răspuns:

Sa-mi spui si mie ce ai hotarat!

| InstinctPr3ciS explică (pentru neluL):

Ok neluL, o sa te anunt care dintre aceste laptopuri l-am achizitionat.

| neluL a răspuns (pentru InstinctPr3ciS):

Vezi si oferta care ti-am dat-o eu.Este de luat in considerare( vezi procesor, placa video si rami -> Placa video e cea mai importanta la jocuri si apoi vine RAM-ul si la urma procesorul ->in ordinea asta sunt solicitate)

| BeYourSelf7 a răspuns:

Diferenta o fac doar rami. Deci daca il vrei pentru jocuri ia-l pe asta:

http://www.altex.ro/......ndows-7-hp

| InstinctPr3ciS explică:

Am hotarat, cumpar laptopul TOSHIBA, urmeaza ca zilele urmatoare sa il achizitionez!