| drogatul a întrebat:

HY baieti. imi poate spune cineva de unde pot face rost de.
"Candy Flip " LSD +MDMA = Candy Flip
. un diller. Farmacie...

4 răspunsuri:
| TheRisk a răspuns:

Din cate observ eu tu incerci sa faci rost de droguri ilegale. In primul rand in farmacie nu vei gasi niciodata asa ceva. In al doilea rand se scrie DEALER nu "DILLER". LSD este un drog extrem de puternic, iti zic din propria experienta. Cea mai buna combinatie in caz de vrei sa iei Candy Flip ar fi mai bine ca mai intai sa iei jumatate de pastila/timbru de Lsd iar dupa 5-6 ore sa iei Mdma. Starea de euforie o primesti de la Mdma si de aceea este bine sa le combini. Am luat odata Candy Flip si pot zice ca este super...toate culorile accentuate, stare de euforie de neimaginat, stare de meditatie profunda. Nu sunt dealer si nu iti pot spune un pret sau de unde poti procura dar sa stii ca poti cauta in orasul tau si poate vei gasi ceva. Efectul sa stii ca dureaza in jur de 10-12 ore. Spor la cautat tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde pot sa fac rost de drogurii?

| aliceserban a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba frate intra intr-un grup de prieteni care ti se par mai liberi gen ies mult si chesti si gen daca nu iau toti chesti sigur unul dintre ei ia sau a luat ...il intrebi de la cine a luat si gen el iti va zice mi-a dat un prieten iar prietenul ala nu stiu de unde a cumparat si gen nu iti recomand sa te duci direct la tipul principal gen de vinde fiindca poate sa aiba suspiciuni absurde ca gen ai fi politai sau ceva depinde de cat de multa frica are in el... spor la treaba

| Miruna_3617 a răspuns:

Grsiti amanoi. unul pentru cautat, altul pentru astfel de informatii. cine incepe drumul acesta, sa stie: nu mai are intoarcere. pacat!