| Dwayne731 a întrebat:

Ieri am gasit un iPhone 4s si as vrea sa il returnez,dar este blocat si nu pot umbla pe el sa vad numarul proprietarului, e blocat in emergency call.Ce programe imi trebuie sa il deblochez?

4 răspunsuri:
| GeorgeGabriel a răspuns:

Nu cred ca sunt programe de deblocat... dar te poti duce undeva unde ti-l poate debloca... dar costa

| Ungureanus a răspuns:

Inchizi telefonul,apoi tii apsat butonul home,cel din mijloc, in timp ce apesi butonul on-of, telefonul se va reseta, dar nu o sa mai ai nimic in el, pierde toate datele

| Crrisstti a răspuns:

Du-l la Politie ca-l deblocheaza acolo si o sa gaseasca si proprietarul.

| Mickey67 a răspuns:

Depinde de ce este blocat...e pusa lacata(parola)? ...sau este blocat de la el?