| SivanCosmin a întrebat:

Imi apar pe diferite siteuri reclame ba in stanga ba in dreapta ma jos care pana acum nu imi apareau cum fac sa scap de ele?

Răspuns Câştigător
| Romaniamafia a răspuns:

Intri aici https://adblockplus.org/ si instalezi Adblock Plus si nu mai ai probleme cu reclamele happy

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai Google Chrome cauta Adblock.
Sursa:
https://chrome.google.com/......cddilifddb

| AdrenalinTm a răspuns:

Adblock plus este pentru crome pentru mozila internet explorer si opera cautal si scrie la sfarsit pentru ce browser ai nevoie

| Deliiiia a răspuns:

Pur si simplu site-urile au adoptat reclamele pentru a scoate niste bani. Poti eventual sa rulezi o scanare.

| Ciumica a răspuns:

Reclamele se numesc "cookie(-re) "

| Ionuț_Ionuț_1999 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie pe laptop odata...si pur si simplu am upgradat pluginul, descarca o versiune noua sterge-o e cea veche si descarca una mai performanta, sau upgrade..eu asa am facut... funda plz! big grin