| TurdaVasi a întrebat:

Buna!
Imi merge facebook-ul foarte greu si youtube-ul merge sacadat,tot timpul imi apar ba in stanga, ba in dreapta niste reclame la unele produse sau siteuri cum sa le scot ca poate alea-s de vine?

Răspuns Câştigător
| florindan a răspuns:

Iti recomanda mozilia fireox, are o aplicatie de blocare si scapi de ele, nu le mai vezi.

3 răspunsuri:
| florindan a răspuns:

Ce browser ai?

| TurdaVasi explică (pentru florindan):

Browserul e de mai multe feluri?
Pai browserul ala de la windows dar scrie numai browser normal nimic altceva si acel folder sun cateva file : browser pentru chrome, default, firefox etc.

| florindan a răspuns (pentru TurdaVasi):

Pai acele browsere au ceva care te scapa de reclame si singure.

| florindan a răspuns (pentru TurdaVasi):

Iti recomanda mozilia fireox, are o aplicatie de blocare si scapi de ele, nu le mai vezi.