| CrimiNNaLBoy a întrebat:

Imi da`ti si mie un site de unde pot downloadata un program care filmeaza in timp ce joci. Pls, dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Ai grija cu fraps ca pentru 2-3 minute de inregistrare iti face niste fisiere de 5-6 GB. Motivul este ca nu copmprima deloc inregistrarile. Iti trebuie un program care comprima fisiere avi. Asta daca nu te deranjeaza sa iti umplii hardul cu cateva inregistrari...

| Sharpa a răspuns:

Cel mai popular este fraps
http://www.fraps.com/

| Benny12 a răspuns:

Cauta pe google fraps si il descarci de pe un site de acolo vezi tu bafta