| Dany3103 a întrebat:

Imi explica cineva cum imi activez casuta vocala la Orange?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Serviciul Mesagerie Vocala poate fi activat prin Self Care - apeland gratuit *100#din aplicatia Contul meu, campul abonamente si optiuni/servicii sau prin apel gratuit la Serviciul Clienti – 411
Iata aici mai multe detalii despre acest serviciu http://www.orange.ro/services/mvstd-ro.html.
O zi buna,
Orange Helpers

5 răspunsuri:
| roxyana03 a răspuns:

Suna la relati cu clienti si ti'oo vor activa imediat:*

| măcheamăăăî a răspuns:

Buna! Suna la 444 si iti spune absolut totul despre Orange(app este gratuit apelul).

| Dany3103 explică (pentru măcheamăăăî):

Sun la 444 si imi zice ca numarul e gresit

| măcheamăăăî a răspuns (pentru Dany3103):

Nu stiu ce sa zic thinking Eu cand sunam mergea. E ciudat...mai incearca.big grin

| Dany3103 explică (pentru măcheamăăăî):

Am gasit, e *100#