| bodyguardsmecher a întrebat:

Imi intra procesorul : " INTEL PENTIUM G2030 3.0 GHZ " pe placa de baza : Hewlett-Packard HP COMPAQ dc7700 Convertible Minitower?

FUNDAA!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu intra! Nu se potriveste in socket! Cauta procesoare la socket LGA775. Nu se mai gasesc decat la mana a doua, sunt vechi.

| TrollFk a răspuns:

Http://systemrequirementslab.com/cyri intra pe acest site si daca ai java, da-i allow si restul face el, iti spune daca merge, daca nu iti spune ce nu iti ajunge.