| unknown3243 a întrebat:

Imi merge burnout paradise ultimate box PC pe sistemul asta? Placa grafica:nvidia geforce 6200 turbo cache, procesor:amd athlon 64 x2 dual core 2.0ghz,Ram 2 gb, windows 7 nu vreau sa imi mearga in reluare sau ceva de genul.

6 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Uite cerintele minime:
OS: Windows XP (SP2), Vista
* CPU: 2.8 GHz Pentium 4 or faster
* RAM: 1 GB RAM XP / 1.5 GB Vista, 2GB recommended
* Hard Drive: 4 GB of free space or more
* Video: DirectX 9.0c compatible with Shader Model 3.0. Video card must be 128MB or more and contain one of the following chipsets: NVIDIA 6600 or greater; Radeon X1300 or greater.
* Sound: DirectX 9.0c compatible
* Multiplayer requires one disc or digital copy per PC and a 512 Kb/s or faster connection.
* Internet or network (up to 8 players).
Cu placa video esti cam la limita, cred ca o sa-ti mearga, dar pe low detail. Spun asta pentru ca geforce 6200 tc sunt si cu 128 si cu 256 ram, nu stiu de care ai tu. Succes!

| sudsuinededouaori a răspuns:

Posibil sa nu mearga chiar atat de bine din cauza placii video in rest specificatiile sunt acceptabile.

| Paul_Gaitan_1996 a răspuns (pentru sudsuinededouaori):

Hey ma poti ajuta si pe mine cu acceiasi problema? pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut eu am placa video 256 Nvidia Gforce 8 Series si merge super

| AdYtZu_5667 a răspuns:

Buna deci iti merge dar nu te gandi ca al maxim intre low-medium mere super iatilbig grin

| Paul_Gaitan_1996 a răspuns:

Ciao...am si eu jocu asta...si cand intru in el dupa loading ma da afara ce are oare cerintele de sistem le depaseste cu mult din cauza k e windows 7?