| david80 a întrebat:

Imi merge Grand Theft Auto IV (GTA 4) pe Processor: AMD Athlon(tm) 64 Processor 3800+ 2, 41 GHz Ram: 3.00 GB si placa video Nvidia GeForce Gt 9400

P. S: am incercat si imi merge sacadat din ce cauza?

7 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Placa video e cam slaba...dai setarile pe low/off, rezolutie mica, etc.:d

| Gabriel892 a răspuns:

Nu o sa iti mearga deloc

| lucian a răspuns:

O sa iti mearga, dar la low settings si o sa se miste cam la 10-15-20 fps

| ElShaarawy a răspuns:

S-ar putea sa iti mearga mai bine daca dai rezolutia de la high sau ce e la low.P.S. Procesor: Dual core processor (Intel Pentium D or better)
Memorie RAM: 2GB
Hard Drive: 18GB free hard disk space
Placa video: 512MB Direct3D 10 compatible video card sau Direct3D 9 card compatible with Shader
Drive: DVD-ROM dual-layer drive uite si cerintele daca nu merge cu rezolutia.

| yonutz_1730 a răspuns:

Cred ca este din cauza placii video
PS:Nividia GeForce nu sunt niste placi video foarte bune tias recomanda placile Intel sau AMD

| lovegame99 a răspuns:

Normal ca iti merge...esti norocos ca ai un pc asa de misto...as vrea sa fiu in locul tauwinking

| bogdy_8179 a răspuns:

Ai virusi in calculator