| faceyahoo a întrebat:

Imi merge SBK 08 PC cu 2038MB Ram, Procesor Intel(R) Celeron (R) CPU E3400 @ 2.60 GHZ, Windows XP sp2, Placa video Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family 256 MB 32 bit (60 Hz)? Funda URGENT! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| SecretColors a răspuns:

Probabil iti va merge dar am putine indoeli la placa video dar incearca sigur iti va intra in el dar nu creed ca vei juca la maxim grafica dar undeva la low-med vei juca. Succes in gamingwinking

2 răspunsuri:
| georgesur a răspuns:

Chiar nu mai este loc in categoria "tehnologie"?

| MrMihnea a răspuns:

Ai placa video intregrata, nu stiu cat de bine iti va merge dar la setari mici cred ca e ok thinking