| radux3 a întrebat:

Imi puteti recoamda un telefon care sa tina bateria mult?(nu conteaza marca sau performanta... ma intereseaza doar bateria sa tina mult) mc

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Nokia 1100

| RareşTPUro a răspuns (pentru unknownn):

Iphone 3gs, Iphone 4s, HTC sensation hd, ti le recomand cu incredere daca ai banibig grin

| unknownn a răspuns (pentru RareşTPUro):

Omul zice un telefon la care tine bateria mult.
Ai avut vreodata vreun Iphone sa stii cat tine bateria la ele? Bateria la iphone tine 2 ore maxim daca te joci incontinuu, daca nu te joci, te tine 2 zile maxim.
Daca-ti iei iphone iti asumi riscul de a sta cu el la incarcat in fiecare zi.

| RareşTPUro a răspuns (pentru unknownn):

Da... si nu tine atata eu stau pe jocuri/mess/youtube de o saptamana

| oanamari333 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Samsung star 2 eu il folosesc si tine si o saptamana!

| smart22 a răspuns:

Nokia c1 tine mai mult de o saptamana

| MiSt3R a răspuns:

Samsung wave 525 am si eu si tine mult bateria big grin