| mihai_andon a întrebat:

Imi puteti recomanda un site de pe care sa pot asculta muzica fara a fi nevoie sa o descarc? Pana acum m-am multumit cu Youtube, dar nu ma intereseaza clipul si trebuie mereu sa astept sa se incarce....Ma intereseaza doar partea de audio...Multumesc.

Răspuns Câştigător
| laurentiu_tolea a răspuns:

Ce zici de romanestile eok.ro sau trilulilu?

6 răspunsuri:
| georgehari a răspuns:

Last.fm
Deezer.com
Musicovery.com
Meemix.com
Radionomy.com

| florinmarius a răspuns:

trilulilu gasesti muzica video si poze iar muzica de toate genurile si f multa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incarca iTunes si gasesti posturi radio care transmit toate genurile de muzica

| alittlestar a răspuns:

Incearca 220.ro/audio

| gixbanat a răspuns:

trilulilu

| violeta_mircescu a răspuns:

Incearca Deezer (deezer.com) sau Hypemachine (hypem.com), sunt foarte tari pentru ascultat muzica! Eu asta folosesc la birou.