| Anutza_Ana_1996 a întrebat:

Imi puteti recomanda un site de pe care sa descarc orice tip de muzica si fara virusi? big grin

Răspuns Câştigător
| Koalass a răspuns:

Da. uite eu iti recomand www.vide2mp3.net aici poti sa descarci orice fel de muzica numai cu conditia ca link-ul pus sa fie numai de pe youtube

5 răspunsuri:
| sanki a răspuns:

Epitonic.com
FUNDA?!

| incolorkidd a răspuns:

Youtube mp3 convertor, doar pui linkul dupa youtube si iti downloadezi melodia... funda?tongue

| Anutza_Ana_1996 explică (pentru incolorkidd):

Multumesc, dar nu pot sa dau la toti funda, as face-o daca as putea >big grin