| SkRilleXAim a întrebat:

Imi puteti spune mai exact ce reduceri vor fii de black friday la telefoane mobile. adica cu cat la % va fi pretul mai scazut
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| FrappeGirlx a răspuns:

Se zice ca pretul anumitor telefoane vor fi scazute cu pana la 90% dar la stiri a dat ca Samsung s4 va fi doar cu 10 % iar la Samsung s3 cu 20%

3 răspunsuri:
| mijlsach a răspuns:

Mda, se presupun reduceri exorbitante, dar asculta la mine(care mai stiu cat de cat cu ce se mananca treburile astea) preturile nu vor scade mai mult decat preturile producatorilor, deoarece ei nu-s prosti, ei trebuie sa aiba profit, ca doar de asta este magazin, dar sincer sunt reduceri fata de pretul de acum, probabil ca asesta a fost umflat stiind ca vine blackfriday si sa aiba de unde sa dea. Funda?

| addy1999 a răspuns:

Vor fii reduceri pana in 90 la suta, deci e o oportunitate, de a cumpara ceva mult dorit la un pret minim

| SkRilleXAim explică:

Mda...va multumesc pentru raspunsuri eu sper sa gasesc un Samsung galaxy s2 la un pret de 700-800 ron...