| darksy36 a întrebat:

Imi putti spune si mie ce nota are acest procesor: AMD Athlon II X3 460 3. 40GHz Socket AM3 in Windows Experience Index?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

E posibil sa ma insel, a tentie, dar avea intre 7.2 si 7.4 daca e deblocat (nu mai stiu exact)

4 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Nota maxima in windows experiente index este 7.9, indiferent cat de bun ai pc-ul, de nota asta nu se trece, deci procesorul asta ar obtine un 6, 6 sau 5, 6

| darksy36 explică (pentru bogdan324):

Nu are cum sa aiba asta 6.6 laughing). Are minim 7 laughing. Si apropo. daca nu stiai. a aparut windows 8, care tine note de pana la 9.9winking

| bogdan324 a răspuns (pentru darksy36):

Poate 7 in windows 8, ca am avut si eu unul la fel, mai era si deblocat si am obtinut maxim 6.8

| Menker a răspuns:

Nota 10!