| kosminus a întrebat:

Imi recomandati niste cursuri bune de programare java, c# in Bucuresti?
Conditie: sa fie seara sau in weekend, si nu online. multumesc

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Ma tem ca singura ta solutie este online-ul. Si sunt tutoriale chiar ok... incepand de la youtube pana la site-uri profesioniste gen pluralsight.com care te invata pas cu pas ce sa faci.

Problema ta este ca trebuie sa investesti timp in asta si rezultatele nu sunt chiar foarte rapide. Adica poti sa vezi rapid un rezultat... gen un text de afisat pe ecran...dar de la ala pana la o aplicatie/site sau ce vrei tu e cale lunga.

Ce cauti tu este o pierdere de vreme din pacate.

Daca ai determinarea sa o faci vei reusi online. Daca ai o semi determinare te vei lasa pe la jumatatea cursului.

Iar ca sa faci tampenia aia numita ecdl sau ceva de genul asta... mai bine te lasi.