| CreamCaramel96 a întrebat:

Imi tot apare Activate Windows iar in bara imi apare o iconita cu 2 chei si scrie 18 days left for activation... ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| cataalecs96 a răspuns:

Asta inseamna ca mai sunt 18 zile si windowsul expira ar fi mai bine sa iti instalezi altul sau sa cauti crack pe net pentru windows

| andypandy a răspuns:

Sa cumperi windows de aici: http://www.emag.ro/......pGLC-01844
Nu e foarte scump, merita! :) faci updateuri...etc

| florinel1197 a răspuns:

Incearca sa cumperi licenta si s-al activezi!

| wolfuniqe a răspuns:

Cel mai simplu fratilor decarci remove wga 1.2 de pe google si imediat iti dispare aia si nu te mai derenheaza niciodata!