| smaty a întrebat:

In cat timp faci drumul dintre alexandria si bucuresti, cu masina?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Sunt 87 de km ...deci as zice cam 30-40 de minute! (daca nu te grabesti)
http://distante.infoturism.ro/distanta/Bucuresti/Alexandria/

5 răspunsuri:
| Epurean a răspuns:

Cam 1.30

| Epurean a răspuns:

Nu cred ca aproape 90 de km poti sa-i faci in Romania in 30 de minute cu masina happy fara sa mai pun aglomeratia care e prin Bucuresti...

| Maria_8895 a răspuns:

Cam o ora jumate? Nu mai stiu exact. Scuze, daca nu te'am ajutat.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 ore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam 35-40 min, respectind viteza legala si sa ai traseul liber, fara prea mare aglomeratie. Drum bun.