| hp8510p a întrebat:

In cat timp se transfera banii de pe paypal pe card? Ieri scria pending si azi scria completed...adica banii sunt deja pe card sau mai dureaza ceva timp pana verifica cei de la banca?

2 răspunsuri:
| Moora123 a răspuns:

48 de ore, minim 24 de ore lucratoare.

Daca ii retragi luni, miercuri la 6 (sau depinde de banca ta). Daca ii retragi vineri, luni. Daca ii retragi sambata, luni.

Intodeauna o zi calendaristica si o zi lucratoare, singura exceptie fiind sarbatorile legale.

| ovidole a răspuns:

Da normal dureaza vreo 2 zile lucratoare, pe paypal ti-i transfera si arata completed in mai putin de o zi sau cel mult o zi, dar mai dureaza inca o zi ca dupa aia sa te poti duce sa ii scoti