| adrianpetrican a întrebat:

Am retras 58$ de pe paypal pe card pe 27 decembrie. ieri in paypal mi-a aprut completed. cand ajung banii pe card?

1 răspuns:
| Mimy123 a răspuns:

Buna, de obicei dureaza maxim 3 zile pana intra banii pe card, desi sunt cazuri cand intra instantaneu (asta in cazul sumelor mai mici). Avand in vedere ca suntem in perioada sarbatorilor, si bancile nu lucreaza sau au program mai scurt, daca nu au intrat banii pana acum, abia din 3 ianuarie vor fi pe card.