| AndreyBlackJack a întrebat:

In ce telefonie mobila exista cel mai bun internet pentru pentru laptop?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Orange.

4 răspunsuri:
| stefan110310 a răspuns:

Vodafone cred. compara cu Orange pe site la ei

| Sly a răspuns:

Viteza in toate retelele depinde de abonament. Orange e excelent la oras (in mediul rural fiind foarte slab) - La Vodafone dupa ce-ti expira oferta stai cu el in buzunar pana luna viitoare, desi viteza e foarte buna. - Zapp & Cosmote prinde f bine in mediul rural, deci daca stai la tară ăsta e excelent (in miscare e instabil - pe masina). Deci fă diferenta! Eu le-am probat pe toate.

| singuraticul21 a răspuns:

Telefon ce are wayrless bun cu descarcare pana la 2 mb ii aifon 3 sau 4