| CrAzYAbOuTMuSiC a întrebat:

In fiecare zi pierd spatiu de stocare pe partitia principala (C), in jur de 2 GB. Nu inteleg de ce, in conditiile in care nu instalez absolut nimic. Sa fie vreo eroare de la Windows? (Mi-a instalat cineva Windows 7 Ultimate acum un an)

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Probabil isi face update-uri, si de aici toate problema dezactiveazale si vezi daca mai persista problema.http://www.it4fans.ro/......ows-7.html

5 răspunsuri:
| EmanuelEmy7 a răspuns:

Instaleaza-ti din nou windows-ul, si partioneaza-ti Hdd-ul, cu Magic Partition, bafta!winking

| Antonies a răspuns:

Si eu vreau sa aflu. in Cmai am 1 GB rămas. Si nu am bagat nimic...

| CrAzYAbOuTMuSiC explică (pentru Antonies):

De la 53 GB am ajuns la 44...

| CrAzYAbOuTMuSiC explică (pentru Antonies):

La fiecare boot patesc asa.

| Perfectshoter a răspuns:

Da este o eroare de la windows asa mi s-a intamplat si mie ar trebui sa iti instalezi alt windows.