| LaMisto a întrebat:

Incerc sa-mi contruiesc un blog(blogger, blogspot). Stiti cumva cum adaug subpagini la paginile principale? De exemplu big grinaca am asa tongueagina principala-Muzica-Filme-Contact.

Intru pe pagina :Filme

Ei bine in aceasta pagina ...as vrea sa adaug subpagini(linkuri) dar nu externe, ci din paginile blogului.

De exemplu:Am apasat Filme si mai jos sa am o lista cu:

*Mister
*Comedie
*Horror
*Etc

Cand apas pe Comedie sa mi se deschida o pagina (din blog) in care sa apara o lista cu filme

Exemplu:

*inception
*bla bla bla
*etc etc

Si abia atunci cand dau click pe Inception -se deschide o alta pagina cu descrierea filmului, parerea mea personala etc etc.

Sper ca ati inteles ce am vrut sa zic.Si tare as avea nevoie de ajutor sau un tutorial.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

De la desigh-cauti acolo postari si ai 3 chestii, apesi la a 3a umita pagini si adaugi pana la 10 asta e max

| LaMisto explică:

Stiu ce vrei sa zici.Dar nu asta caut.Nu alea statice.Alea statice le am deja.(FILME,MUZICA, CONTACT, PAGINA PRINCIPALA).Eu as vrea sa adaug categorii la fiecare din aceste pagini

| aNNoN a răspuns:

Scuze..nu prea le am cu astea dar, oricum, mult succes si cand termini da-mi si mie linkul plzhappy