| Angelworld a întrebat:

Intrebare intrebatoare... credeti ca download 17.4 kbps upload 274 kbps este buna ca viteza de internet? sa stiti ca mi se misca foarte greu (scuzatima daca este intrebare banala dar nu prea le am cu ele...)

Răspuns Câştigător
| Boboecelmaitaredepelume a răspuns:

Viteza este destul de mica. Daca vrei sa iei filme si jocuri pe calc o sa mori de nervi la cat astepti; si s-ar putea sa se miste greu si la chestii simple cum ar fi youtube.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este o viteza foarte mica, o viteza satisfacatoare pentru download ar trebui sa fie de cateva sute de kbps si de upload de cca opt ori mai mare decat cea de download. Numai bine!