| DanyXhell a întrebat:

Intrebare pentru cei care joaca Metin2Ro de ceva timp.Care este cel mai bun server si in acelasi timp cel mai populat? Astept raspunsuri repede ca eu acum intru din nou pe metin si nu sunt sigur ce server sa aleg. Fundaa!

15 răspunsuri:
| hSh3ad a răspuns:

Cele mai populate servere de Metin2 Romania sunt Leonis, Virgo si Pegasus, dar Leonis si Virgo sunt ocupate deoarece limita de conturi a fost atinsa.
Inscrie-te pe serverul Pegasus cat mai repede!
Sigur mai sunt putine locuri de conturi pe Pegasus!
Join now!

h3adShoT

| Thunderstruck a răspuns:

Pegasus... cei mai buni playeri cele mai bune iteme...
dar daca vrei un sv mai usor poti sa incepi pe astea noi (9-11) sau sa joci pe leonis, cu ceva minte pe leonis poti avea niste iteme mama mama day dreaming
sincer eu iti recomand pegasus, leonis, gemini sau draco

| ABY4 a răspuns:

Leonis the bestbig grin

| ffffaraetsadt a răspuns:

Daca te apuci cel mai bun pentru tine e draco pentru ca se apuca multi pe ala si nu sunt tipi asa mari sau cel putin nu o sa vezi des tipi mari...deci daca ajungi pe la 30 ai sa fi destul de respectatwinking

| Marshal2118 a răspuns:

Eu ti-as propune cele mai noi pentru ca daca faci lv mare mai tarziu se vor apuca si alti si tu vei fi lv mare

| CosminPetrica a răspuns:

Ma eu joc pe lupus si cresc foarte bine!

| PaunSorinValentin a răspuns:

Salut! Iti recomand Draco si Leonis dupa parerea mea astea sunt

| Adrian123457 a răspuns:

Leonis, ca privat mai populate sunt MT2 TIM SI MT2 GX

| Shoarece a răspuns:

Cel mai bun server este Leonis fiindca este foarte populat si preturile sunt destul de scazute. Fundita?

| TeoXGeorge a răspuns:

Virgoo cel mai tare

| 2peistu a răspuns:

Din pacate leonisul e full si e imposibil sa-ti faci cont dar fa rost de un cont si apucate de el e cel mai bun si mai populat server de pe ro

| sakura a răspuns:

Metin2 Us e cel mai bun!happy faci lvl mai repedebig grin si e mai populat. pup:*

| MarianCreative a răspuns:

Mane iti spun sincer.Cel mai populat sv e Aries. Daca te refereai la priv:Metin2Gx sau Metin2Tim

| D4ni3l a răspuns:

Sagitta clar big grin