| user789 a întrebat:

ÎNTREBAREA 1: Pe Ipad Mini, se pot instala aplicații care NU provin din Apps Store sau trebuie jailbreak? ÎNTREBAREA 2: Apple Ipad Mini 16GB WiFi sau Google Nexus 7 16GB WiFi?

2 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Recomand Nexus7...

| ErrorFound a răspuns:

1. IPad Mini este o Tableta care foloseste sistem de operare IOS deci nu este comatibila cu jocuri de Android.
Daca folosesti JailBreak(si nu stii ce faci-ca mare parte din fitosii care au Apple) nu faci decat sa iti bulesti tableta(in timp) si nu vei mai avea acces la service-ul de la Apple. Deci, foloseste Itunes ca sa iti iei jocuri.
2.Nexus, caci Google App Store a devenit mai bun ca iTunes.