| VitalyDeMarco a întrebat:

Intrebarea mea este urmatoare:
Daca am avut abonament la romtelecom si mi-a ramas un reciever dupa expirarea abonamentului ce anume as putea face cu acel reciever in afara de a-l vinde?
(Mentionez ca am televiziune prin cablu de la RDS si un televizor Sony Bravia, exista vreo posibilitate sa le combin pe acestea cumva cu acel reciever? )

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Receiver-ul nu l-ai avut in custodie de la Romtelecom? Daca da, trebuie dat inapoi.Si nu cred ca merg combinate pentru ca au frecvente diferite.

| alexs99 a răspuns:

Daca receiver-ul a fost de la Romtelecom inseamna ca nu-l mai poti folosi, trebuie dat inapoi.

| VitalyDeMarco explică:

Ca sa intelegeti mai bine....NU TREBUIE DAT NIMIC INAPOI asta e si ideea, eu am cumparat acel reciever pentru ca am vrut antena si la al 2-lea TV... v-ati prins? happy