| Maariiaa97 a întrebat:

IPad mini sau IPad 3? Ce imi recomandati si de ce? Mersi:*

Funda(:

2 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Acum depinde ce iti doresti e ca si cum ai face o comparatie intre fiu si tata laughing

| maryusmono a răspuns:

Buna Maria,

Este adevar ca I pad mini este varianta mai noua, insa nu este neaparat mai buna. Ceea ce au facut ei, a fost sa scoata o tableta aseamanatoare la performante cu I Pad 3 dar mai mica, astfel incat sa poate fi manevrata cu mai multa usurinta.

In concluzie, iti recomand I pad 3 si chiar iti voi recomanda un site de unde il poti cumpara la un pret bun si daca nu esti multumita de el il poti returna in termen de 30 de zile. Tot pe aceast site vei gasi si parerile celor care au cumparat produsul

http://bit.ly/W26F8b