| Andreea_Mihaella_1998 a întrebat:

Ce recomandati dintre iPad Air 2 si iPad Mini 3? si de ce? la care tine bateria mai mult?
funda

Răspuns Câştigător
| Flaviuss1234 a răspuns:

IPad air 2 este mai bun si tine mai mult bateria! Air 2 este si mai subțire si mai ușor de ținut in mâna si in plus este cea mai nereflectorizanta tableta din lume

1 răspuns:
| strangeboy a răspuns:

Ipad air 2 recomand cu toata increderea. am si eu si tine bateria destul de mult. are 2 giga rami are baterie foarte buna 8820 si are cmera mai buna decat ipad mini 3. funda?